درباره ما

همانطور که می دانید دنیای امروزی در حال رفتن به سمت اینترنت و صرف وقت کمتر و بازدهی بیشتر می رود. اینترنت خیلی از کارهای روزمره را مانند: انتقال وجه، پرداخت قبوض، سفارش بلیط و خیلی اوقات سفارش غذا، کسب اطلاعات در مورد یک موضوع، پیدا کردن راه حل های بسیار، خرید کردن و… را راحت می کند و اغلب مردم از طریق اینترنت این کارها را انجام می دهند ما تصمیم گرفته ایم در حوزه یکی از این موارد وارد شده و به پیشرفت آن حوزه کمک کنیم . ما فعالیت خود را در حوزه ی فروش محصولات دیجیتال آغاز کرده ایم و سعی بر آن داریم خرید محصولات دیجیتال را برای افراد علاقه مند به دیجیتال و تکنولوژی آسان و لذت بخش کنیم.
دیجیتال و تکنولوزی طرفداران و دوستداران زیادی را به خود جذب کرده است که روز به روز تعداد این افراد علاقه مند رو به افزایش می باشد.

هدف ما

هدف ما از تاسیس این مجموعه راحت و لذت بخش کردن خرید محصولات دیجیتال برای کاربران می باشد. ما برای اینکه خرید محصولات دیجیتال را برای کاربران راحت و لذت بخش کنیم از سرویس تخفیفان رونمایی کرده ایم و در این سرویس تخفیفات شگفت انگیزی را ارائه می دهیم. مجموعه ی ما برای راحتی کاربران از چندین سرویس برای ارسال کالا استفاده می کند و برای اینکه کاربران خریدی مطمئن و با آگاهی کامل انجام دهند ما محصولات را نقد و بررسی و با سایر کالا های مشابه مقایسه کرده ایم و نیز یکسری هدایا برای کاربرانی که حامی همیشگی ما هستند آماده کرده ایم. شعار ما خرید مطمئن، آسان و لذت بخش، محصولات دیجیتال را تجربه کنید.

صحبتی کوتاه در مورد تخفیفان

تخفیفان یک سرویس ارائه تخفیف می باشد که با عضویت در آن یا عضویت در سرویس هایی که از طریق آن تخفیفان سایت ارائه می شود کاربران می توانید از تخفیف های شگفت انگیزی که ما برای کاربران در نظر گرفته ایم بهره مند شوند و یک خرید لذت بخش را برای خود به ارمغان آورند.

راه های با خبر شدن از تخفیفان

شما می توانید از طریق راه هایی که عنوان می کنیم از تخفیفان سایت ما باخبر شوید.

  • با عضویت در کانال تلگرامی ما شما می توانید از کدهای تخفیفی که ما در کانال ارائه می دهیم باخبر شده و از آنها استفاده نمایید.
  • با فالو کردن پیج اینستاگرام فروشگاه دیجی تو لایف می توانید از کدهای تخفیفی که در پیج اینستاگرام ارائه می دهیم استفاده نمایید.
  • شما می توانید با ثبت نام در صفحه ی تخفیفان از طریق ایمیل Discount@digi2life.com از تخفیفان سایت باخبر شوید.
  • با عضویت در ربات تلگرامی سایت دیجی تو لایف کاربران هم قادر برقراری ارتباط با ما بوده و هم از تخفیفان فروشگاه باخبر شوند.

تخفیفان ترکیبی از کلمات تخفیف و فان می باشند و دلیل آن هم این است که ما با ارائه تخفیف ها یک خرید لذت بخش را برای شما به ارمغان آورده ایم.

نحوه ی ارسال کالا

در مورد نحوه ی ارسال کالا در صفحه ی نحوه ی ارسال کالا به صورت کامل صحبت کرده ایم و یک توضیح مختصر در مورد آن در اینجا ارائه می دهیم ما کالا ها را از طریق پست، کالا رسان، تیپاکس و در استان کرمان از سرویس ارسال مجموعه و برای ارسال وسایل سنگین و تعداد بالا از باربری استفاده می کنیم و حدود ۴۰ درصد از هزینه ی ارسال را مجموعه ی ما پرداخت می کند.

سخنی کوتاه با مدیر فروشگاه دیجی تو لایف

با سلام خدمت همه ی کاربران فروشگاه دیجی تو لایف
بنده رضا ذوالعلی متولد یک تیر ۱۳۷۸ و دانشجو رشته ی فناوری اطلاعات می باشم.
همیشه رویای داشتن یک فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال را در سر داشتم و با کمک و یاری خداوند موفق شدم یک مجموعه کوچک برای این رویا آماده کنم تا بتوانم با ارائه خدمات به مردم خدمت کنم و بهترین خدمات را در اختیارشان قرار دهم. از شما کاربران درخواست دارم که با اعتماد و رضایت خود مارا در این امر یاری کرده و اعتماد شما کاربران سرمایه و پشتیبان ما است.
با آرزوی موفقیت برای تمامی کاربران فروشگاه دیجی تو لایف و مردم ایران.

سخن های پایانی

مجموعه ی دیجی تو لایف یک مجموعه ی فروشگاهی محصولات دیجیتال می باشد و هدف آن راحت و لذت بخش و مطمئن کردن خرید کالای دیجیتال برای کاربران عزیز می باشد. مجموعه ی ما از شما درخواست می کند که با اعتماد و رضایت خود ما را یاری کنید.